BalaGunz
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Wellcome to Hell Streets.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

מוכן לתרום לכם את שרותי ההתקנה שלי..

Go down 
2 posters
מחברהודעה
magse
באלאגנז נווב!
באלאגנז נווב!

מספר הודעות : 3

מוכן לתרום לכם את שרותי ההתקנה שלי.. Empty
הודעהנושא: מוכן לתרום לכם את שרותי ההתקנה שלי..   מוכן לתרום לכם את שרותי ההתקנה שלי.. I_icon_minitimeThu Jul 17, 2008 9:58 am

בוא נודה בזה שהפורום הזה לא מי יודע מה..
אני מסכים להתקין לכם מערכת פורום מקצועית...אם יש לכם שרת פרטי אז סבבה אני יבנה עליו אם אין לכם שרת אז אפשר להרשם לפה http://www.gamli.net/
זה שרות חינם שנותן חבילת אינטרנט ממש משתלמת בחינם בעוד שאנשים אחרים משלמים על אותה החבילה 20-30 ש"ח כל חודש...
אני יכל לבנות פורומים החל מכאלה http://www.elsf.net/forums/index.php?s=b2683a3100e1b328270054d9e883b161
ועד אין סוף עיצובים...
המערכת תהיה מבוססת כמובן על ibheb אלא עם כן יש לכם רישיון על מערכת כמו vBulletin
חזרה למעלה Go down
BackFrom Hell
באלאגנז מתקדם מאוד!
באלאגנז מתקדם מאוד!

מספר הודעות : 207

הודעהנושא: Re: מוכן לתרום לכם את שרותי ההתקנה שלי..   מוכן לתרום לכם את שרותי ההתקנה שלי.. I_icon_minitimeMon Jul 21, 2008 8:32 am

למה לא משהו זה לא פורום ישן רצח כמו fxp ושם יש הרבה מתלהבים לא שאני אומר שהם סתם אפסים
למרות שצריך מנהל לאתר הזה>.. הרבה ספאם
חזרה למעלה Go down
magse
באלאגנז נווב!
באלאגנז נווב!

מספר הודעות : 3

הודעהנושא: Re: מוכן לתרום לכם את שרותי ההתקנה שלי..   מוכן לתרום לכם את שרותי ההתקנה שלי.. I_icon_minitimeMon Jul 21, 2008 2:10 pm

הפורום הזה קקא,נתחיל מזה שהוא חינמי בטרוף,PHPBB אני מתכוון בחייך לאיזה מצב צריך להגיע בשביל להישתמש במערכת החינמית הזאת..לא עדיף משהו יותר מקצועי,משהו שיהיה יותר נעים לעין ויותר מסודר טוב...
חזרה למעלה Go down
BackFrom Hell
באלאגנז מתקדם מאוד!
באלאגנז מתקדם מאוד!

מספר הודעות : 207

הודעהנושא: Re: מוכן לתרום לכם את שרותי ההתקנה שלי..   מוכן לתרום לכם את שרותי ההתקנה שלי.. I_icon_minitimeTue Jul 22, 2008 6:46 am

אם כבר שאף אדמין לא מסתכל כאן O_o
חזרה למעלה Go down

מוכן לתרום לכם את שרותי ההתקנה שלי..
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1