BalaGunz
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Wellcome to Hell Streets.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

באן לא מוצדק .

Go down 
2 posters
מחברהודעה
xomo
באלאגנז נווב!
באלאגנז נווב!

מספר הודעות : 4

באן לא מוצדק . Empty
הודעהנושא: באן לא מוצדק .   באן לא מוצדק . I_icon_minitimeSun Jul 06, 2008 12:36 pm

אני אעתיק מה ששלחתי לMANZUR בדואר :

אז ככה, בתקופה שיואב היה אדמין אני והוא היינו בריב , כל הזמן קיללנו אחד תשני בFXP וכו ..

שבוע לפני הבאן ( שעליו נדבר בהמשך ) הוא רק רדף אותי , כל CW שהייתי הוא היה בא ועושה לי DC ומשאיר את החבר לקבוצה שלי לבד .. וזה היה די מציק , לפעמים הוא גם היה נותן לי DC או KICK מחדרים סתם ככה בלי סיבה .

יום אחד אני ואייל ( KEY STYLE ) עשינו 1על1 והוא פשוט בא ונדחף וכשביקשתי ממנו לעזוב הוא אמר , אני חייב ? אמרתי כן הוא אמר לא

התחיל להמאס עליי אז קיללתי אותו סתם בשביל שהוא יתרגז , ולהפתעתי הוא נתן לי באן בלי WARN , בחיים לא קיבלתי WARN ופתאום באן .. בקיצור , אני חושב שהוא רצה להתנקם בי ולכן הביא לי את הבאן , אני משחק כבר חצי שנה בלא(משהו כזה ) ולא סתם העלתי את השחקן שלי 77 רמות , במיוחד שאין לי הרבה זמן על המחשב ביום .

אני מקווה שתיקחו את זה לטיפולכם ותנסו לסדר את זה כמה שיותר כי ברצינות , לא הגיע לי הבאן הזה ובקושי WARN

הנה תמונות :

http://www.siz.co.il/up.php?file=zdyzrgllnv2t.jpg

http://www.siz.co.il/up.php?file=uworzwz4hdwe.jpg

אם תלחצו על התמונות, אתה תבין יותר מה רשום .

ד"א

בחיים לא עשיתי SWAP ולא שום דבר אחר , תוכלו להחזיר לי תשובה בFXP ששם קוראים לי MYNEWASASSIN או פה ( באשכול)

השם שלי במשחק הוא TEACHME...

שיהיה לכם ערב טוב .
חזרה למעלה Go down
BackFrom Hell
באלאגנז מתקדם מאוד!
באלאגנז מתקדם מאוד!

מספר הודעות : 207

באן לא מוצדק . Empty
הודעהנושא: Re: באן לא מוצדק .   באן לא מוצדק . I_icon_minitimeMon Jul 07, 2008 12:10 am

אני לא אדמין או פוליס אבל אני אומר לך שאם קיללתה אותו אז אתה מקבל אזהרה אבל אם קיבלתה באן שהיה לך אזהרה אחד או כלום זה לא בסדר טוב לפחות יואב לא אדמין
חזרה למעלה Go down
xomo
באלאגנז נווב!
באלאגנז נווב!

באן לא מוצדק . Empty
הודעהנושא: Re: באן לא מוצדק .   באן לא מוצדק . I_icon_minitimeMon Jul 07, 2008 3:44 am

אז זהו , לא הייתה לי אפילו אזהרה אחת , וגם הייתי פוליס פעם אז בכלל ..
חזרה למעלה Go down
BackFrom Hell
באלאגנז מתקדם מאוד!
באלאגנז מתקדם מאוד!

באן לא מוצדק . Empty
הודעהנושא: Re: באן לא מוצדק .   באן לא מוצדק . I_icon_minitimeTue Jul 08, 2008 2:17 am

זה לא קשור שהייתה פוליס אבל אם לא הייתה לך אזהרה אז הוא לא יכול לעשות את זה טוב לפחות הוא לא אדמין עכשיו
חזרה למעלה Go down
xomo
באלאגנז נווב!
באלאגנז נווב!

באן לא מוצדק . Empty
הודעהנושא: Re: באן לא מוצדק .   באן לא מוצדק . I_icon_minitimeTue Jul 08, 2008 5:55 am

למי אכפת שהוא לא אדמין ? וסתם שאלה , אתה לא פוליס\אדמין אז למה אתה מספים פה את הנושא ?
חזרה למעלה Go down
BackFrom Hell
באלאגנז מתקדם מאוד!
באלאגנז מתקדם מאוד!

באן לא מוצדק . Empty
הודעהנושא: Re: באן לא מוצדק .   באן לא מוצדק . I_icon_minitimeTue Jul 08, 2008 6:25 am

אחי אני רק מנשה לעזור ודווקא אתה זה שמספים מה אתה לא יודע שאף אחד לא יענה לך ככה חוץ מזה באים לעזור לך אתה כועס יאללה לא צריך מה אתה חושב אתה עושה לי טובה שאני מנסה לעזור לך?-_-
חזרה למעלה Go down
xomo
באלאגנז נווב!
באלאגנז נווב!

באן לא מוצדק . Empty
הודעהנושא: Re: באן לא מוצדק .   באן לא מוצדק . I_icon_minitimeTue Jul 08, 2008 11:13 am

אתה מנסה לעזור לי בזה שאתה רוצה להעלותאת מונה ההודעות שלך ? אתה עוזר לי בזה שאתה אומר לי דברים שאפילו אחי הקטן בן 4 יודע ? יש לך אפשרות להוריד לי תבאן ? לא נכון ? ואני לא כועס .
חזרה למעלה Go down
BackFrom Hell
באלאגנז מתקדם מאוד!
באלאגנז מתקדם מאוד!

באן לא מוצדק . Empty
הודעהנושא: Re: באן לא מוצדק .   באן לא מוצדק . I_icon_minitimeWed Jul 09, 2008 12:15 am

אני רוצה להגיד לך מה לעשות -_-
חזרה למעלה Go down

באן לא מוצדק .
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1