BalaGunz
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

Wellcome to Hell Streets.

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

האדמינים של באלא! להיכנס!

Go down 
2 posters
מחברהודעה
run12
באלאגנז נווב!
באלאגנז נווב!

מספר הודעות : 1

האדמינים של באלא! להיכנס! Empty
הודעהנושא: האדמינים של באלא! להיכנס!   האדמינים של באלא! להיכנס! I_icon_minitimeMon Jun 30, 2008 1:46 pm

שמעו שמי במישחק זה Nep¢y...
ואני באמת לא מבין על מה קיבלתי באן! WTF? מה זה הדבר הזה
(אגב כתבתי בFXP אפ אחד לא אמר כלום(אף אדמין)) ובאמת אני מבקש ! אני מתחננן בפניכם תחזירו לי את המישתמש שלי! ושאלתי הרבה אדמינים על מה הבאן ואפ אחד לא יכול לענות לי כי הוא לא יודע !
וחוץ מזה! לא עשיתי פילבל ולא שום סוואפ אפ פעם!
ואגב מה בגלל שפתאום אני בטבלה ? אז ככה תקישבו עד הסופ למה אני בטבלה!
כי אני ועומר(KOFIKO) שיחקנו ואז סתם לא משנה רבנו והוא כתב לי נוב אז קיצור רבנו ואז עשינו התערבות! שאני לא יוכל להגיע ללבל 95 ב4 ימים! והייתי רמה 92-93 אני כבר לא זוכר 93 ניראה לי ! אז קיצור התערבנו! ואגב עומר ושי(GOODMOD שהיה פעם) ועד איזה 5 אנשים היו עדים להתערבות היו איתנו בחדר! אז התערבנו ואני עמדתי על המילה שלי! ואגב יומיים הפסדתי ביתספר.... וכל היום פשוט כל היום שוואר רום (SHOWER ROOM) פתחתי ועשיתי ואז עומר אגב נכנס כל יום וראה! ואחרי 3 ימים הוא רואה שאני לבל 95 והוא אומר לי איזה SUS וכו'... וניצחתי בהתערבות! אבל מה אחרי יומיים בדיוק אני בא לשחקן אני רואה יש לי באן!!!!!!!! על מה ? נו באמת! מה זה אין לכם כבוד ! אני משחק בבאלא מאז שהוא ניפתח! קראו ני STICKY וגם ELECTRO ועד הרבה! אבל על מה הבאן מישהוא שיענה לי !
ואני מבקש אני מתחנן זה פשוט לא פייר כי עכשיו אני רואה בראנגינג כאלה שבחיים לא ראיתי את השם שלהם פיתאאום 96-97-98-99 WTF? כולם עשו פילבל ואני הגעתי בכוחות עצמי 2 ימים לא הייתי בביצפר ואתם עושים לי באן בלי בושה !
אנא ממכם בבקשה מתחננן תחזירו לי את המשתמש ! אני לא עשיתי כלום לא פילבל ולא כלום!!!!!!! בבקשה אני מתחנן!
מקווה שלפחות פה תעזרו לי
חזרה למעלה Go down
BackFrom Hell
באלאגנז מתקדם מאוד!
באלאגנז מתקדם מאוד!

מספר הודעות : 207

האדמינים של באלא! להיכנס! Empty
הודעהנושא: Re: האדמינים של באלא! להיכנס!   האדמינים של באלא! להיכנס! I_icon_minitimeSat Jul 05, 2008 6:52 am

כמה אתה כותב P תגיד לאיזה אדמין את רובם הם החזירו
חזרה למעלה Go down

האדמינים של באלא! להיכנס!
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-